Angol nyelvtanár állás Celldömölkön

A Berlitz Nyelviskola több, mint 140 éve foglalkozik nyelvoktatással.

A világ több mint 70 országában van jelen, így piacvezető a nyelvoktatás területén.

Egyedi módszerünk a célnyelv kizárólagos használatán alapul, a tanításhoz saját fejlesztésű tananyagokat használunk.

Feladatok

  • Nyelvórák megtartása személyesen (nem online) a Berlitz módszer szerint
  • Az órák adminisztrálása (digitális jelenléti ív vezetése)
  • A diákok értékelése (fejlődési riportok megírása)

Elvárások

Az ideális jelölt:

  • Anyanyelvű, vagy anyanyelvi szinten beszél
  • Felsőfokú végzettségű
  • Rugalmas és tapasztalt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik

Előnyök

  • Üzleti nyelvben való jártasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes, megbízható fizetés
  • Rugalmas időbeosztás
  • Nyelvórák pontos adminisztrációja
  • Lakossági és céges csoportos és egyéni órák
  • Ingyenes módszertani tréning
  • Folyamatos képzés, pedagógiai támogatás
  • Dinamikus háttércsapat
  • Nemzetközi környeze

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!