Hentes/mészáros munkatársat keresünk több mint 30 éve működő családi vállalkozásunkba

Több mint 30 éve működő családi vállalkozásunk hentes/mészáros munkatársat keres egy műszakos munkarendbe.

Talpraesett, tapasztalattal rendelkező férfi munkavállalók jelentkezését várjuk, mivel nem csak feldolgozási, hanem vágási munkafolyamatokat is végzünk.

Szállást sajnos nem tudunk biztosítani, így olyan kollégát keresünk, aki meg tudja oldani a bejárást.

További tájékoztatás a 06 30/811-5718 telefonszámon.

Feladatok

  • vágás, csontozás, darabolás
  • feldolgozás
  • hentesáru előkészítése boltok számára

Elvárások

  • szakmában szerzett korábbi tapasztalat
  • agilis, tettrekész hozzáállás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • egy műszakos munkarend
  • rendezett munkakörnyezet
  • stabil munkahely

Jelentkezni lehet a +3630 811-5718-as telefonszámon.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott