Segédmunkásnak álláslehetőség Celldömölk és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Celldömölk és környéke
2016. 11. 11. 12:58

Feladatok:

  • Gyártási feladatokban való részvétel
  • Nyomdaipari termékek csomagolása
  • Műszakvezető/gépmester utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Gépészeti ismeretek
  • Terhelhetőség, jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Egyéb juttatások: éves bónusz, cafetéria, továbbképzési lehetőségek

Jelentkezéséhez küldje el önéletrajzát a nyomda@antok.hu -ra.

A munka részleteivel kapcsolatban a 06-95/525-060-as telefonszámon érdeklődhet hétköznapokon 8-14 óra között, vagy küldjön SMS-t a 06-20/229-0988-as számra és visszahívjuk.

Pályakezdők és nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése